• Organizacja imprez firmowych i wesel

    Sala weselna Jagatówka niedaleko Gdańska

Wesele w Jagatówce, dlaczego warto

Sala weselna- Leśny Dwór Jagatówka


Dzień własnego ślubu i wesela to niewątpliwie jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Po miesiącach, a czasem nawet i latach przygotowań, w końcu spełniają się nasze marzenia, wzruszenie ściska za gardło, by wreszcie móc bawić się i szaleć do rana w otoczeniu rodziny i przyjaciół i wspólnie świętować to, co najważniejsze – miłość. Jednak aby te chwile były tak wyjątkowe i niezapomniane i wszystko dopięte na tip top, ogromnie ważne jest miejsce, które wybierzemy na nasze przyjęcie. Otoczenie, klimat, atmosfera – to wszystko sprawia, że magicznie otwierają się nasze serca, zatrzymuje czas i przez tę jedną noc czujemy się jak bajce.

Dopasuj miejsce do stylu wesela

Jedni marzą o eleganckich, ekskluzywnych salach weselnych pełnych kryształowych żyrandoli i złota niemal skapującego ze ścian, inni wolą klimaty bliższe naturze – skromność, delikatność, brak przepychu, naturalność i prostotę. Każdy ma prawo wyprawić przyjęcie weselne w zgodzie z własnym gustem i własnymi pragnieniami. Na szczęście istnieje tak wiele możliwości i najróżniejszych stylistycznie domów i dworków weselnych, że bez problemu każda młoda para znajdzie idealną salę dla siebie. Warto, aby całość pasowała do siebie i tworzyła spójną całość – wystrój sali, stroje, kwiaty, muzyka, jedzenie. Dzięki temu uzyskamy wrażenie harmonii i ładu. Zobacz galerię

Wesele w klimacie boho

Dziś coraz więcej osób decyduje się na przyjęcia weselne w klimacie boho: bliskie natury i magii, swobodne, pełne kwiatów, jasnych kolorów, drewna. Idealnym miejscem na organizację tego typu wesel są stodoły i dworki lub bardziej nowoczesne sale weselne, ale stylizowane na taki właśnie styl. Nie bez znaczenia ma też najbliższe otoczenie i okolica. Lasy, pola, szemrzący nieopodal strumień, zachód słońca – to idealny pejzaż pod wesele w swojskim stylu. Stroje także nie są tutaj przypadkowe – delikatna, zwiewna i dziewczęca suknia panny młodej, wianek na głowie, klasyczne buty wizytowe często zamienione na płaskie baleriny, albo nawet zawadiackie trampki.

Buty wizytowe na sesele w klimacie boho

Kliknij zobacz wszystkie buty wizytowe w mybaze.com

Jagatówka – wymarzone miejsca na wesele

Leśny Dwór Jagatówka przyciąga swoim przytulnym, swojskim klimatem i zaprasza na organizację wymarzonego wesela w stylu boho. Dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce? Ponieważ jest to dom weselny z duszą, dworek, w którym można spełnić swoje marzenia o romantycznym przyjęciu pełnym prawdziwej magii. To urokliwe miejsce położone jest w malowniczej okolicy, w bezpośredniej bliskości lasów, w pobliżu Pruszcza Gdańskiego i jedyne 20 km od samego Gdańska. Poza oryginalnym, pełnym ciepła i naturalności wystrojem naprawdę dużej sali (260 m2), w której króluje drewno i roślinne akcenty, warto zwrócić uwagę także na kwestie praktyczne i w pełni profesjonalne podejście do organizacji przyjęć – ciekawa, zróżnicowana kuchnia, której przepyszne dania i smaki kuchni polskiej z pewnością zachwycą zaproszonych gości, w tym nawet najbardziej wybredne podniebienia, miła, fachowa obsługa, która stara się spełniać wszelkie oczekiwania i pragnienia swoich klientów. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: https://jagatowka.pl. Na ogół wesele ma się tylko jeden raz w życiu, więc warto dołożyć starań, aby wszystko w tym dniu przebiegało dokładnie tak, jak tego chcemy. Jeśli wybierzemy sprawdzone miejsce na jego organizację i powierzymy przebieg całej imprezy w niezawodne ręce najlepszych usługodawców, odejmie nam to bardzo dużo stresu, którego w związku z organizacją tego ważnego wydarzenia i jakże emocjonującymi przeżyciami i tak pewnie mamy sporo.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.